Využijte dopravu zdarma při nákupu nad 2000,- nebo osobní odběr zdarma

Vrácení a reklamace

VRÁCENÍ ZBOŽÍ do 14 dnů od nákupu

Kupující má ze zákona právo při nákupu přes eshop na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů od nákupu jako odstoupení od kupní smlouvy uzavřené přes internet. Pokud vám zboží nevyhovuje nebo nesedí, můžete jej vrátit buďto osobně na provozovně nebo zaslat na naši adresu. Pro vrácení použijte Formulář pro odstoupení od smlouvy, který vyplněný odešlete spolu s prodejním dokladem a vraceným zbožím. 

Vrácené zboží musí být bez známek opotřebení, bez vad, čisté a s původními etiketami

Po převzetí zboží a jeho kontrole vám budou vráceny peníze podle původního způsobu platby, příp. jinou formou dle dohody. Kupující nemá nárok na vrácení ceny poštovného. Vrácena bude skutečně zaplacená cena za zboží po zohlednění příp. slev. Platba bude vrácena bezodkladně, nejdéle do 14ti dní. 

Nezasílejte vratky na dobírku. Dobírka nebude přijata. 

 

REKLAMACE 

 

Vadné zboží lze reklamovat v záruční lhůte, o originálním prodejním dokladem, osobně na provozovně nebo zasláním na adresu.  K reklamaci použijte následující formulář Formulář k uplětnění reklamace.

Před uplatněním reklamace doporučujeme obrátit se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na email info@joana.cz Pokusíme se najít vhodné řešení k vaší spokojenosti.

Více informací v sekci Obchodní podmínky.

 

Adresa provozovny pro osobní vrácení a zasílání:

Joana Boutique

OD Labe 1. patro

Revoluční 2732/9

400 01 Ústí nad Labem - centrum

 

Časy pro výdej zboží/příjem reklamací (v době nouzového stavu): 

PONDĚLÍ    10 - 14

STŘEDA     13 - 17

PÁTEK       10 - 14

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení